www.spargalkes.lt

Mikroprocesoriai

Viskas, kas už  punktyro – magistralės interfeisas. Yra galimybė  MP dalinai rekonfiguruoti – pervesti į vieną iš darbo rėžimų: minimalus ir maksimalus.

Min. rėžimas tai min architektūros kontrolerių ir MESM sudarymui. Šiame rėžime naudojamas minimalus pagalbiniū IS. Būtinai naudojama: taktinis generatorius, buferiniai registrai, magistralių formuotuvai. Min rėžime visus signalu, valdančius vidinį sisteminį interfeisą, formuoja pats MP.

Max rėžime MP naudojamas daugiaprocesorinių sistemų sudarymui, o magistralės valdymo signalus formuoja ne MP, o sisteminis kontroleris (t.y. MP su Co Procesoriumi).

Blokų paskirtis. Skiriamasis MP bruožas yra tas, kad galima išskirti du, asinchroniškai dirbančius įtaisus: operacinis įtaisas ir magistralės interfeisas.

Operacinio paskirtis yra dekoduoti ir vykdyti komandas, o magistralės interfeisas užtikrina ryšį su periferiniais įtaisais. Abu šie įt. dirba lygiagrečiai. Kai operacinis įvykdo komandą, tuo pačiu magistralės interfeisas inicijuoja sekančių komandų nuskaitymą iš atminties ir jų įrašymą į komandų eilutę.

Operacinį įtaisą sudaro: registrų blokas,  F - požymių registras.

Magistralės interfeisas: segmentinių registrų blokas,  komandų skaitiklis IP,  adresų sumatorius,  komandų eilė,  adresų būsenos buferis,  adresų duomenų buferis.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (298e04e0207613589a5d786b2a520641.zip)Mikroprocesoriai27 Kb0
Neteisinga

 
Elektronika Mikroprocesoriai
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt