www.spargalkes.lt

Pradedant PHP4

PHP4 yra paskutinė PHP kalbos versija - "PHP Hypertext Preprocessor". Tai programavimo kalba sudaranti galimybes konstruoti dinaminius, interaktyvius interneto puslapius. Ją Rasmus Lerdorf sukūrė 1994 metais. Nuo to laiko ji patyrė didelius pasikeitimus ir buvo pradėta naudoti daugelio web programuotojų visame pasaulyje. Tai kas PHP yra?

Kalbant technine kalba, PHP4 yra nepriklausoma nuo platformos, įsiterpianti į HTML, serverio pusės, interneto scriptų kalba. Pažiūrėkime atidžiau į šiuos terminus:

1. Nepriklausoma nuo platformos. Jūs galite paleisti dauguma PHP4 kodo, be apribojimų, ant kompiuterių su skirtingomis operacinėmis sistemomis. PHP4 skriptas, kuris veikia Linux aplinkoje veiks ir Windows sistemoje.

2. Įsiterpiantis į HTM. PHP4 kodas rašomas į failus, turinčius PHP instrukcijų ir HTML kodo mišinį.

3. Serverio pusės. PHP4 programos, kurias mes rašysime bus vykdomos serveryje, galutinis vartotojas mato tik jų rezultatus.

4. Interneto skriptų kalba. Mes naudojamės PHP4 programomis per interneto naršyklę. Pasiekiame serverį, kuriame randasi PHP programa ir tai sužadina pačią programą taip, kad ji tik pateikia mums savo veiklos rezultatus.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (304ffd033dd7aeb868bbc1f196f80a9c.zip)Pradedant PHP41776 Kb0
Neteisinga

 
Informatika Pradedant PHP4
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt