www.spargalkes.lt

Microsoft Access duomenų bazių namų darbo aprašymas

Vadovų yra visokių – išmanančių verslą ir pradėjusių nuo nulio, bet tikinčių, kad pasiseks, vertinančių savo darbuotojus ir laikančių juos vos ne tarnais, mandagių bei malonių ir arogantiškų bei nesirenkančių žodžių. Tačiau visi jie moka įdarbintiems žmonėms atlyginimą, kurio dydis, beje, taip pat parodo vadovo požiūrį į žmones. Tačiau atlyginimai ir darbuotojų skatinimas įmonėje, pasirodo, yra ta tema, kuria verslininkai mažiausiai nori kalbėti. Susidaro įspūdis, kad vadovas- labiau rūpi firma nei joje dirbantys žmonės. Tai suprantama: jei firma klestės, darbuotojai turės darbo, o ir atlyginimą gaus didesnį.

Kai   kurie  žmonės   dirba  tai  tarsi  tikėtųsi  gyventi  amžinai.   Norėdami išgyventi, visi  žmonės   privalo dirbti;  egzistavimas  šioje žemėje priklauso nuo mūsų sugebėjimo   pasigaminti  maistą,  įsirengti  pastogę  ir  pasisiūti  drabužius,  nuo  mūsų  sugebėjimo  valdyti pasaulį.   Sugebėjimas   ką nors  sukurti visiškai priklauso nuo mūsų valios ir noro dirbti.

Kiekviena visuomenė, nepaisant jos ekonominės organizacijos, - kapitalistinės ar socialinės  - turi išspręsti gamybos problemas, kad nuolat patenkintų  gyvybinius žmonių poreikius.   Tą  galima  padaryti  naudojant savanorišką  ar  privalomą  darbą. Kapitalistinėje  sistemoje  jokia  politinė valdžia   prievarta   neverčia   žmonių   dirbti, negrasina areštu ar  bausme, jei  kas nedirba. Kitaip buvo socialistinėje visuomenėje, tokioje kaip  Tarybų   Sąjunga, kur   kiekvienas   turėjo  dirbti  pagal  ūkio liaudies  centro   vystymo planą. Atsisakiusiems dirbti buvo taikomos bausmės arba net įkalindavo darbo stovyklose.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (56721b1f1d6806c65f2e2ffeb5a427cc.zip)Microsoft Access duomenų bazių namų darbo aprašymas15 Kb1
Neteisinga

 
Informatika Microsoft Access duomenų bazių namų darbo aprašymas
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt