www.spargalkes.lt

Lygiagretaus programavimo namų darbas

Užduotis:

22. Bankomatai. Bankas aptarnauja n klientų per k bankomatų. Kliento sąskaitoje iš pradžių yra kažkiek pinigų. Kiekvienas klientas gali: 1)paimti pinigų iš bankomato, sąskaita negali būti neigiama. Bankomatų pinigų resursai riboti ir skirtingi. 2)sužinoti balansą. Kiekvienas klientas turi savo PIN – kurį kiekvienai operacijai nurodo. Jei blogas PIN bankas neaptarnauja. Jei PIN blogai nurodomas 3 kartus iš eilės tam pačiam bankomate – sąskaita uždaroma.

Programos procesų bei procedūrų aprašymas:

Masyve Saskaita yra visos klientų paimtos is banko sumos ir pradiniai likuciai banke. Masyvas saskaita yra monitoriaus Bankas vidinis masyvas. Monitorius Bankas apsaugo, kad pri masyvo Saskaita vienu metu prieitų tik vienas bankomatas. Monitoriaus eksportuojamos procedųros yra Balansas, paimti ir pinuskaitymas.
BnProcesai – tai bankomatų procesai, juose tikrinami Pin bei norimos paimti pinigų sumos. Prie bankomato vienu metu gali preiti tik vienas klientas, tam uztikrinti naudojami Ada – style randevous kanalai. KlProcesai – tai klientų procesų masyvas.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (0fcc44678f93ea8f0a0e3807e06ac8ee.zip)Lygiagretaus programavimo namų darbas12 Kb0
Neteisinga

 
Informatika Lygiagretaus programavimo namų darbas
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt