www.spargalkes.lt

Excel

• Lentelės kursorius – paryškintų linijų rėmelis darbo lentelėje, kuris žymi aktyvų, parengtą duomenų rašymui, ekrane rodomos lentelės langelį.

• Valdymo komandų meniu - pele arba funkciniais valdymo klavišais parenkamų paketo valdymo komandų vardų sąrašas arba komandas vaizduojančių ženkliukų rinkinys.

• Įvedimo laukas – ekrano eilutė tarp valdymo komandų ženkliukų juostos ir darbo lango, kurioje yrarodomi aktyvaus langelio saugomi arba į jį įvedami duomenys.

• Valdymo ženkliukų meniu - pele parenkamų valdymo komandų grafinių įvaizdžių juosta.

• Darbo lentelių parinkimo žymės – į darbo langą siunčiamų darbo knygos lentelių parinkimui skirtos žymės.

• Informacinis laukas – ekrano dalis su duomenimis apie paketo darbo režimą ir tvarkomo dokumento savybes.

• Procesų konstruktorius (Wizard) – dialoginė paketo valdymo priemonė, kuri siūlo vartotojui tipinių lentelių tvarkymo darbų organizavimui skirtą komandų seką ir konsultuoja apie tų veiksmų valdymo būdus.

Pačiame viršuje, kaip ir daugelyje Windows terpės programų, yra meniu eilutė, truputį žemiau standartinė įrankių juosta, na o dar žemiau turėtų būti formulės juosta Formula Bar. Toliau prieiname prie pačios Excel lentelės. Ji yra sudaryta iš ląstelių cells, kurios yra gražiai surikiuotos į stulpelius columns ir eilutes rows. Kairėje ekrano pusėje yra vertikaliai sunumeruotos eilutės (nuo 1 iki 65536), o viršuje - horizontaliai stulpeliai (nuo A iki IV). Kiekviena ląstelė turi savo koordinates, eilutės ir stulpelio atžvilgiu.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (1b9af2f6f24cf376c340b9f37783f7ae.zip)Excel498 Kb2
Neteisinga

 
Informatika Excel
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt