www.spargalkes.lt

Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų produktų klasifikacija

Produktų klasifikacija padės greičiau išsirinkti norimą produktą.Klasifikacija yra sąlyginė, nes kai kurie produktai gali būti naudojami kaip raumenų masės ir jėgos didinimui, taip ir antsvorio problemoms spręsti.Tai pasakytina apie Prostar Whey Protein, Amino 2000 ir BCAA.Šie trys produktai dažnai vartojami didinant raumenų masę ir jėgą, tačiau jie vis dažniau sėkmingai vartojami antsvoriui mažinti, tuomet, kada yra laikomasi griežtos dietos.

Priedas vartotinas visiems, norintiems padidinti kūno raumenų masę ir jėgą.Asmenys, turintys antsvorį, šį priedą turėtų vartoti atsargiai dėl nemažo angliavandenių kiekio jame. Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų priedų rinkoje yra didelė pasiūla.Priedai vienas nuo kito skiriasi angliavandenių kiekiu, baltymų koncentracija, baltymų kokybe, vitaminų kiekiu.Pirkėjas, rinkdamasis priedą, turėtų atkreipti dėmesį į du veiksnius:baltymų koncentraciją ir jų kokybę.Tai ir lemia šių priedų kokybę ir kainą.
Massive Whey Gainer turi išskirtinai aukštą baltymų koncentraciją -38 % (daugumoje priedų koncentracija sudaro 20-25 %).Baltymų šaltinis šiame priede yra aukščiausios biologinės vertės Whey (pieno išrūgų) baltymai.Angliavandenių, esančių priede, didžiąją dalį sudaro lėtai įsisavinami gliukozės polimerai, kurie aprūpina organizmą energiją ilgą laiką.Kita angliavandenių dalis yra fruktozė, kuri įsisavinama labai greitai, tačiau turi mažiausiais galimybes iš visų greitai įsisavinamų angliavandenių virsti riebalais organizme. Vienoje priedo porcijoje yra visų pagrindinių vitaminų dienos norma.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (300f3504e3c1705d4fba2bdee3f030a6.zip)Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų produktų klasifikacija223 Kb0
Neteisinga

 
Kūno kultūra Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų produktų klasifikacija
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt