www.spargalkes.lt

Dieta pagal kraujo grupę

Įžanginis žodis

Kaip kraujo grupė gali būti susijusi su mityba? Arba su tuo, jog noriu visiems laikams nusikratyti nereikalingų kilogramų? Ir apskritai, kokį vaidmenį čia atlieka mano kraujo tipas? Tokie ir panašūs klausimai iškyla norintiems suliesėti, kai jie pirmą kartą išgirsta, kad tarp kraujo grupės ir nepuošiančio riebalų sluoksnelio egzistuoja ryšys. Negalima ant jų pykti, kai jie skeptiškai kraipo galvas. Juk jie išbandė daugybę liekninamųjų dietų, sugeba meistriškai skaičiuoti kalorijas, išmoko nesunkiai įgyvendinti sudėtingiausius mitybos planus ir, įvykdę visus griežčiausius dietos reikalavimus, nusivylę suprato, jog rezultatai vėl tirpsta riebaluose. Nors jiems ir atrodo absurdiška, kad kaltas gali būti jų kraujo tipas, bet kraujas - paprastai tariant - yra atsakingas už tai, kaip organizmas pasisavina maistą.

Mitybos specialistai į tai žiūri visai kitaip. Medicinoje jau seniai žinoma, kad vieną ar kitą kraujo grupę turintys žmonės dažniau serga tam tikromis ligomis. Amerikos gydytojai neseniai padarė sensacingą atradimą, jog tarp mitybos ir kraujo grupės egzistuoja savitarpio ryšys. Nulinę kraujo grupę turintiems žmonėms, kurie kildinami iš pirmykštės bendruomenės medžiotojų ir rinkėjų, reikia mėsos - tik tada jie gerai jausis. A kraujo grupės žmonės daugiau linkę į vegetarišką maistą. B kraujo grupę turintys žmonės gali kuo puikiausiai misti kiaušiniais ir pieno produktais. AB kraujo grupės žmonės gali rinktis iš didžiulės maisto produktų įvairovės, bet kai ko ir jiems nedera valgyti...

Iš šios knygos sužinosite,kaip buvo prieita prie šios sensacingos išvados ir kokių konkrečių pasekmių tai turi ne tik svorio reguliavimui, bet ir apskritai kasdienei mitybai. Pristatome jums stebėtinai paprastą ir visiškai naują maisto derinimo būdą, kai maistas pritaikomas kiekvienam individui. Tai ne kokia nors visiems tinkanti populiari dieta, kai nepaisoma, jog viena ir ta pati mitybos forma tinka toli gražu ne kiekvienam. Juk kiekvienas iš mūsų - nepakartojamas. Kaip skiriasi mūsų figūra, plaukų spalva, amžius, lytis, kilmė ir tautybė, taip skiriasi ir būdas, kaip mūsų organizmas pasisavina maistą, ar jis augina nereikalingus kilogramus, ar atsikrato antsvorio. Kad išliktume sveiki ir darbingi, mums reikia maisto, suderinto su mūsų "biocheminiu individualumu".

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (a6425d9a8ef4d502d8662d4e077b4f2c.zip)Dieta pagal kraujo grupę3591 Kb1
Neteisinga

 
Medicina Dieta pagal kraujo grupę
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt