www.spargalkes.lt

Asocijuotų Vidurio Europos šalių rengimo narystei Europos Sąjungoje strategija

Rengimo narystei strategija: tiesiamas kelias Europos Sąjungos narystei. Šiandien rengimo narystei strategija yra pirminis Europos Sąjungos prioritetas, kuris savo išskirtinę svarbą išsaugos ir ateinančiais metais. Europos Komisija laikosi tokios nuostatos dėl to, kad strategija yra gyvybiškai svarbi tinkamam asocijuotų šalių pasirengimui stoti į Europos Sąjungą. Strategija – tai rūpestingai parengtas veiksmų planas, kurio įgyvendinimas išskirtinis sėkminga integracija. Europos Sąjunga prisiėmė istorinį įsipareigojimą visų šių Vidurio Europos šalių, kurios yra pasirašiusios Europos sutartis, atžvilgiu. Tuo pat metu buvo apribotos ekonominės ir politinės narystės Europos Sąjungoje sąlygos. 1993 metais Kopenhagos aukščiausiojo lygio susitikime Europos Sąjunga, atsižvelgdama į būsimąją narystę, patvirtino, kad Vidurio Europos šalys gali tapti Sąjungos narėmis.

Ji suformulavo Asocijuotų Vidurio Europos valstybių rengimo narystei strategiją, kurioje nustatyta, kad Europos Sąjunga padės asocijuotoms šalims integruotis į ją.

Pagrindinis strategijos elementas yra asocijuotų šalių rengimas integracijai į Sąjungos vidaus rinką. Nepaisant to, kad visos šalys pasieks tam tikrų laimėjimų, įgyvendins politines, ekonomines ir socialines reformas, asocijuosis tarp Vidurio Europos šalių. Rengimo narystei strategijos tikslas yra jų rėmimas, nutiesiant kelią, kuris Europos Sąjungą ir asocijuotas šalis turės atvesti į integraciją. Ši Europos Sąjungos strategija paremta trimis pagrindinėmis priemonėmis. Europos sutartimis, komunikacijos sąranga ir PHARE programa.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (d76e71e0d59b15f67fdabdd56847bf65.zip)Asocijuotų Vidurio Europos šalių rengimo narystei Europos Sąjungoje strategija9 Kb0
Neteisinga

 
Politologija Asocijuotų Vidurio Europos šalių rengimo narystei Europos Sąjungoje strategija
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt