www.spargalkes.lt

Prostitucijos problema kaime

Skurdžiai gyvenančioms kai kurių Biržų rajono kaimų nepilnametėms Latvija tampa beveik svajonių šalimi. Merginos nelegaliai kerta sieną ir kaimyninėje valstybėje teikia intymias paslaugas. Yra trys nelegalūs sienos perėjimo punktai - brasta netoli Jonelių kaimo, Germaniškyje bei Didžiojoje Panemunėje.

Prostitucijos verslas pastaruoju metu ypač suaktyvėjęs Pačeriaukštės seniūnijoje (Biržų r.). Kaimiečiai atvirai sako pavardę žmogaus, kuris užsiima merginų viliojimu ir gabenimu į užsienį, tačiau turinčios tai tirti institucijos bejėgės - jų atstovai tvirtina, kad skundų nėra, prievartos - taip pat.

Mergina upę perbrenda arba perkeliama valtimi. Kitoje sienos pusėje lietuvę pasitinka latvis.

Po kelių savaičių nepilnametė su pinigais tuo pačiu keliu grįžta į namus.

Pačeriaukštės pagrindinės mokyklos direktorius Audrius Viduolis lapkričio 6 dieną pranešė seniūnijai ir rajono vaikų teisių apsaugos tarnybai, kad devintokė Vilma J. nuo spalio 10 dienos nelanko mokyklos. Rajono vaikų teisių apsaugos tarnybos socialinis darbuotojas keletą kartų apsilankė ir pastebėjo, kad mergina dešimt dienų nebuvo namuose, jos buvimo vietos nežinojo net motina Birutė B. Motina pareiškė, kad ji niekam pretenzijų dėl dukters dingimo neturinti.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (f9bbd95d0bac4c44813d6225137d9dc9.zip)Prostitucijos problema kaime9 Kb1
Neteisinga

 
Sociologija Prostitucijos problema kaime
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt