www.spargalkes.lt

Automobilių degalų sąnaudų nustatymo ir normavimo metodikos

Efektyvus degalų naudojimas  viena iš svarbiausių šiuolaikinių autotransporto problemų. Tai ne tik ekonominė, bet ir aplinkosaugos problema.

Degalų sąnaudų mažinimo automobilių transporte problemos tyrimas rodo jos sudėtingumą bei kompleksiškumą. Degalai dažniausiai pereikvojami dėl blogos transporto priemonių techninės būklės, sunkių eksploatavimo sąlygų, žemos vairuotojų kvalifikacijos, taip pat dėl to, kad ne iki galo panaudojamos organizacinės ir technologinės priemonės. Prie pastarųjų priskiriama degalų sąnaudų matavimas ir normavimas.

Automobilių techninė būklė turi lemiamos reikšmės degalų sąnaudoms, todėl yra labai svarbu laiku ir kokybiškai atlikti automobilių techninę priežiūrą bei remontą.

Analizuojant eksploatavimo sąlygų įtaką degalų sąnaudoms turime įvertinti daug veiksnių: kelio sąlygas (priklauso nuo kelio dangos tipo ir kokybės, kalvotumo), važiavimo sąlygas (miestas, užmiestis, eismo intensyvumas), klimatines sąlygas (temperatūra, slėgis, drėgnumas) ir pan.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (d38102ae07a0ac6bf60a99bcd3eaaa3c.zip)Automobilių degalų sąnaudų nustatymo ir normavimo metodikos451 Kb1
Neteisinga

 
Transportas Automobilių degalų sąnaudų nustatymo ir normavimo metodikos
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt