www.spargalkes.lt

Saugus eismas keliuose. Patarimai vairuotojams

Kelių transporto priemonės (toliau vadinama transporto priemonės) atliekant jų valstybinę techninę apžiūrą (toliau vadinama apžiūra), turi atitikti techninius reikalavimus, apžiūros atlikimo metu taikomus kontrolės būdus ir transporto priemonių techninės būklės vertinimo kriterijus.

Transporto priemonės konstrukcija ir eksploatacinės savybės turi atitikti jos gamybos metu galiojusius reikalavimus, jeigu teisės aktai nenustato naujų ar papildomų reikalavimų.

Nerekomenduojama be pagrindo keisti transporto priemonės konstrukciją. Tais atvejais, kai transporto priemonėje įrengiami papildomi elementai ar keičiama jos konstrukcija, šie pakeitimai neturi sumažinti gamintojo numatytų transporto priemonės aktyviosios ir pasyviosios saugos bei aplinkosaugos savybių, laikančiųjų konstrukcijų atsparumo ir standumo bei negali pabloginti vairuotojo ir keleivių ergonomikos bei krovinių vežimo sąlygų. Bet kokie transporto priemonės konstrukcijos pakeitimai gali būti atliekami tik panaudojant tam skirtas ir/arba sertifikuotas detales bei konstrukcines ir eksploatacines medžiagas.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (f891b7ac5d7d1937d4ed0c8102a0f930.zip)Saugus eismas keliuose. Patarimai vairuotojams99 Kb5
Neteisinga

 
Transportas Saugus eismas keliuose. Patarimai vairuotojams
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt