www.spargalkes.lt

Marketingas (referatas)

Kūno kultūros klubas “Mums gerai” užsiima sporto paslaugų teikimu. Remiantis literatūra sporto paslaugų teikimą būtų galima apibrėžti kaip tam tikrą veiksmų seką, kuri iš dalies yra neapčiuopiama ir kurią siūlo viena šalis kitai šaliai, siekdama patenkinti jos sveikatos, grožio, geros nuotaikos ar savijautos poreikius.  Pagrindinė šio klubo veikla, o ir paslauga - tai  aerobikos treniruotės.

“Combo” aerobika – tai treniruotė, kurioje atliekamos įvairios kombinacijos jungiant aukšto ir žemo intensyvumo pratimus. Gausu šuoliukų. Įvairaus pobūdžio pratimai tobulina kūną visapusiškai, o siautulinga muzika padeda užsimiršti.

Kūno dizainas (body shape) – tai kūno raumenų tvirtinimas įvairių priemonių pagalba(pvz.: svarelių). Tai užsiėmimai norinčioms turėti tvirtas kūno linijas, juk raumenukai moteriai tiesiog būtini.

Aerobika ratu – tai treniruotė, kurioje persipina visos aerobikos rūšys.
Kalanetika – lėtas užsiėmimas. Atliekant vienos rūšies pratimą tempimo būdu (statinis darbas) bei jį kartojant iki 100 kartų, pasiekiamas maksimalus efektas. Šios treniruotės metu dirba giluminiai raumenys, o svorio mažinimo programoje – tai būtina.

Sveikatingumo mankšta – treniruotė su jogos elementais. Jos metu reguliuojama visų kūno organų veikla.

Papildoma šio klubo paslauga būtų galima išskirti treniruotes su “Kettler” firmos treniruokliais, nes ji atsirado tik praėjusiais metais, o ir be to ji vyksta tik kartą savaitėje, kai kitos treniruotės vyksta kiekvieną dieną. Šio klubo teikiamų paslaugų asortimentas pavaizduotas 1 paveiksle: pagrindinė paslauga pažymėta juoda stora linija, o papildoma – punktyrine.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (4b13eb3751520772b0af5400fa8be570.zip)Marketingas (referatas)19 Kb1
Neteisinga

 
Vadyba Marketingas (referatas)
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt