www.spargalkes.lt

Įmonės informacinės sistemos kūrimas

Kiekvieną dieną savo veikloje mes privalome priimti sprendimus. Šių sprendimų teisingumas tiesiogiai priklauso nuo to, kiek ir kokios informacijos mes turime.

Pati savaime informacija nėra vertinga. Milžiniški jos kiekiai laisvai platinami visuomenės informavimo priemonių dėka, tačiau kaip dažnai dėl klaidingos, nepilnos ar pasenusios informacijos mes prarandame savo lėšas ir laiką. Ir tam, kad priimtumėme teisingus sprendimus, mums reikalingi pagalbininkai - tie, kas surinktų ir pateiktų mums reikalingą sistematizuotą ir savalaikę informaciją. Šiam tikslui gali būti skiriama konkreti pareigybė, žmonės ar visas įmonės skyrius; taip pat gali būti sukurta visa sistema, nustatanti, kaip visa tai atlikti.

Darbo tikslų ir uždavinių nustatymas. Šio darbo tikslas- išnagrinėti UAB “Garliavos gelžbetonis” naudojamą informacinę sistemą, patirtį, galimybes bei perspektyvas šioje veiklos srityje. Minėtas tikslas nustato konkrečius uždavinius- susipažinti su įmonės informacine veikla, esama būklebei nustatyti vystymosi kryptis.

Įmonės pagrindinės veiklos ir informacinės sistemos tyrimas. Pagrindinė įmonės veikla- statybinių medžiagų gamyba. Kadangi įmonės veikla buvo tiriama 1998 m. balandžio mėn., pateikti gamybos rodikliai kaip tik ir atspindi tą įmonės gyvavimo etapą. Informacija apie įmonę buvo surinkta naudojant apklausos metodus, t. y. pateikiami tik įmonės darbuotojų minėti faktai. Žinoma, modeliuojant perspektyvinį įmonės informacinės sistemos vaizdą, darbuotojų pateikta informacija buvo mažai naudojama. Tam buvo panaudoti tik kai kurie įmonės vadovaujančių asmenų samprotavimai.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (31e009a117fc97e2c45e7c9432e87666.zip)Įmonės informacinės sistemos kūrimas95 Kb1
Neteisinga

 
Vadyba Įmonės informacinės sistemos kūrimas
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt