www.spargalkes.lt

Paslaugų marketingo namų darbas

Saunos projektavimo metu dalyvauja pats klientas. Jam pateikiami keli išplanavimo variantai. Klientas gali išsakyti savo pageidavimus, kaip jo manymu sauna turėtų atrodyti ir kokia įranga joje turėtų būti.

Matavimas trunka apie   valandą, todėl klientas trukdomas neilgai. Montavimas vyksta užsakovui patogiu laiku ir greitai (apie  2  dienas). Dar vienas privalumas tas, kad projektavimo metu jie gali pasirinkti saunos apdailą iš norimos medienos (pušies, ąžuolo, uosio, buko), reikalingą įrangą: elektrinius prietaisus, ventiliacinę sistemą, dušo kabiną ir t. t. Visa tai klientas gali įsigyti toje pačioje įmonėje ir jam nereikia kreiptis kitur. Visas ðias paslaugas įmonė teikia pati, turi visą reikiamą įrangą atlikti tas paslaugas kokybiškai ir greitai.

Paslaugų kainos yra individualios kiekvienam projektui, kiek þemesnės už konkurentų kainas. Įmonė taiko nuolaidas tiems klientams, kurių projekto vertė didesnė nei 10 000 lt. Nuolaidos sudaro 3 -10 %  nuo bendros projekto vertės. Nuolaidos dydis priklauso ir nuo to, kelintą kartą klientas naudojasi įmonės paslaugomis, nuo projekto vertės, projekte naudojamos įrangos (kokių užsienio firmų įranga užsakoma).

Klientai už paslaugas apmoka jiems patogia forma, dažniausiai pervedimu (apie 70%).

Apie 10 - 15% klientų kreipiasi pagal rekomendacijas, kurias teikia buvę firmos klientai, patenkinti paslaugų kokybe. Taip pat naudojama reklama paštu. Siunčiami bukletai ir kainos statybinėms, projektinėms organizacijoms. Jos parenkamos iš specialios paskirties katalogų (“Visa Lietuva”, “Lietuvos įmonių katalogas” ...). Vidutiniškai siunčiama 50 - čiai įmonių pagrindiniuose Lietuvos miestuose, 1 kartą per metus (paprastai vasario mėnesį). Taip pat įmonė siūlo paslaugas tiesiogiai, klientai perkant statybines medžiagas įmonės parduotuvėse, kurios yra Vilniuje (“Akcentas”), Kaune (“Apsta”) ir Klaipėdoje (“Ananda”) . Plačiausiai naudojamos masinės informacijos priemonės t. y. laikraščiai “Lietuvos rytas”, “Kauno diena”, bei þurnalas “Statyba ir architektūra”. Laikraščiuose reklama spausdinama 2 kartus per savaitę, o žurnale 1 kartą per mėnesį. Marketingas telefonu naudojamas informuoti buvusius įmonės klientus ( dažniausiai organizacijas, kurių per metus vidutiniškai padaugėja 50%)  apie atsiradusias naujas paslaugas.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (ab0cba7e3f1071423526809894cf05cc.zip)Paslaugų marketingo namų darbas19 Kb1
Neteisinga

 
Vadyba Paslaugų marketingo namų darbas
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt