www.spargalkes.lt

VEMP ataskaita

Dar antikos laikais Aristotelis atrado svarbų visuomenės dėsnį, kurį suformulavo taip: pasaulis nenori būti prastai valdomas. Kadangi dauguma dėsnių veikia nepriklausomai nuo mūsų valios, šis filosofo pastebėjimas aktualus ir šiandien. Ypač dabar, kai tarsi grybai po lietaus steigiamos firmos, bendrovės, įmonės, organizacijos, kurioms vadovauti imasi žmonės, niekada to nedarę. Naujieji lyderiai dirba darbą, dažniausiai neturėdami nei žalio supratimo apie didį valdymo meną.

Taigi - kaip valdyti verslą? Kaip organizuoti verslo įmonę? Kaip surinkti reikiamą kapitalą? Kaip gaminti ir parduoti prekes? Šie klausimai kyla visiems pradedantiems kurti savo verslą, bei ne vienam net daugelį metų dirbančiam verslo srityje. Žinoma, į šiuos klausimus galime atsakyti išstudijavę verslo vadybos vadovėlius, įsisavinę teorines žinias. Tačiau žinias reikia susisteminti, reikia įsigyti ne tik teorinį, bet ir praktinį patyrimą, supratimą apie verslą, įmonės valdymą, konkurencinę situaciją rinkoje.

Būtent vadybos ir ekonomikos modeliavimo pratybos (toliau VEMP) atlieka tokią funkciją. VEMP yra kompiuterinė programa, “supriešinanti” nuo dviejų iki aštuonių tariamų bendrovių, gaminančių ir pardavinėjančių vienodas prekes - ekorašiklius. Bendrovės nariai dalyvauja konkurencinėse varžybose realizacijos, rinkos dalies ir pelno atžvilgiu. Konkurencija skatina mąstyti apie gamybos, marketingo ir finansų pagrindus, skatina siekti lyderio pozicijų. VEMP yra kartu ir jaudinančios konkurencinės varžybos, ir efektyvi mokymosi priemonė.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (de3ee5b1aa72f3cee95d7dfadb81a3cf.zip)VEMP ataskaita34 Kb5
Neteisinga

 
Vadyba VEMP ataskaita
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt