www.spargalkes.lt

Kodėl Jūsų verslas imlus žinioms ir kokias galimybes tai atveria?

Ši Žalioji knyga – žingsnis, skirtas supažindinti tiek verslo visuomenę, tiek visą žinių visuomenę su egzistuojančia pramonės struktūra šalyje.

Kalbėdami apie žinių ekonomiką negalime neminėti jos atsiradimo priežasčių, veikimo principų ir pasekmių ar galimybių atskiroms socialinėms grupėms.

Smulkus ir vidutinis verslas Lietuvoje sudaro didžiąją dalį visų įmonių. Didėjant konkurencijai rinkoje tenka ieškoti kitokių, gudresnių būdų, kaip išlikti ir pasiūlyti vartotojui reikalingą produktą ar paslaugą.

Smulkaus ir vidutinio verslo įmonėse vidutinis dirbančiųjų skaičius – 10 darbuotojų. Taigi, čia turi būti itin efektyviai išnaudojami ir materialiniai, ir žmogiškieji resursai.

Šios Žaliosios knygos tikslas – susisteminti ir paskatinti tradicinio verslo plėtros galimybes, sekant verslo imlaus žinioms pavyzdžiu. Pateikiamas tradicinio ir imlaus žinioms verslo suskirstymas į tam tikras grupes bei atsiveriančių galimybių, veikiant naujais, inovatyviais metodais, erdvė.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (0e03bc5ad8d85c7c968fad441fe426fe.zip)Kodėl Jūsų verslas imlus žinioms ir kokias galimybes tai atveria?37 Kb2
Neteisinga

 
Verslas Kodėl Jūsų verslas imlus žinioms ir kokias galimybes tai atveria?
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt