www.spargalkes.lt

Mafijos patarimai (Verslo Makevelio vadovas)

Nesvarbu, kuo jie užsiimtų, nesvarbu, dirbtų privačiai ar darytų karjerą kokioje nors bendrovėje, išsiveržti j priekį ir išlikti priešakyje visada buvo pats svarbiausias rūpestis visų tų, kurie nesitenkina vien tik kasdieninės duonos kąsniu. Nekantriai, kartais net karštligiškai ieškodami savojo aukso puodo (ir jo teikiamos galios bei prestižo), ambicingi vyrai ir moterys visada ieško išminties tų, kuriems jau pasisekė. Ši knyga pirmą kartą supažindina su tokia išmintimi, beje, labai specifine.

Sėkmės paslapties raktas toks: surask sistemoje vietą, kurioje būdamas galėtum valdyti kitus. Kad rastum tokią vietą, jei nepaveldėjai turtų, turi būti protingesnis, ambicingesnis ir energingesnis už varžovus. O jei nori didelės sėkmės šiame pasaulyje, dar reikia laimės, na, ir būti negailestingam. Tarp vilkų ir žmogus turi kaukti.

Kai tik surasi tokią vietą, privalai išsilaikyti joje, atmušti visas varžovų atakas, stiprinti savo pozicijas. Bus
labai daug norinčių užimti tavo vietą, nes ją turėti baisiai apsimoka. Todėl, kad išlaikytum ją, turi blaiviai mąstyti ir (vėl) būti negailestingas.

Tu pažinsi žmones, kuriuos reikia pažinti tavo pasaulyje, ir jie pažins tave, pasitikės tavimi ir naudosis tavimi, kaip ir tu naudosies jais. Yra nusistovėjusi tam tikra tvarka: tu kam nors darai paslaugas ir atlieki tam tikras užduotis; žinai, ką reikia daryti ir ko negalima, žinai, ką už tai gausi, kokia bus tavo dalis. Už savo geranoriškumą ir paslaugas gali tikėtis dar galingesnių rėmėjų palaikymo. Taip ir kyli. Aukštyn ir aukštyn.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (7f532ff5b549564a90d21adf3ec1e33d.zip)Mafijos patarimai (Verslo Makevelio vadovas)543 Kb2
Neteisinga

 
Verslas Mafijos patarimai (Verslo Makevelio vadovas)
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt